Jak zwiększyć oglądalność strony małej restauracji z Lublina? Proszę o jakieś rady.

#2018-01-23 01:52:06 

Beata

Użytkownik

Wraz z mężem prowadzimy małą restaurację w centrum Lublina. Ostatnio zainwestowaliśmy w nową stronę na której można dokonywać rezerwacji. Niestety, strona nie jest zbyt popularna. Co można zrobić żeby zwiększyć oglądalność? Macie jakieś rady?
#2018-01-23 02:22:02 

Vicki

Użytkownik

Hej. Chyba jednym z najbardziej popularnych sposobów jest pozycjonowanie. Chętnie wytłumaczyła bym ci o co w tym dokładnie chodzi ale sama nie mam pojęcia :P Najlepiej to ogarnąć jakąś firmę która się tym zajmuje.
#2018-01-23 02:59:30 

koń_rafał

Użytkownik

Sposobów jest sporo, tak jak koleżanka już mówiła, pozycjonowanie to jeden z nich. Na pewno warto też zainteresować się adwords czyli linkami sponsorowanymi. Ja ostatnio wpadłem na pomysł, że osoby które zapiszą się do subskrypcji na stronie dostają na maila zniżki do sklepu. To też fajna metoda promocji.
#2018-01-23 04:31:21 

Beata

Użytkownik

Poczytałam trochę o pozycjonowaniu i mam kolejne pytanie. Jeżeli bym się na to zdecydowała to jaka firma najlepiej to zrobi? Zależy mi na kimś kto nie tylko to zrobi ale doradzi też jak pójść o krok dalej ;)
#2018-01-23 06:34:16 

john_carter

Użytkownik

Siemka. Jeżeli jeszcze nie masz to poleca założyć stronę na facebook. Ja zrezygnowałem z normalnej strony na rzecz tej właśnie na fb. Dzisiaj dużo więcej osób sprawdza restauracje i kawiarnie na fb niż na normalnych stronach. Jest to mniej kłopotliwe :)
#2018-01-23 07:01:17 

bilon

Użytkownik

Witam. Jak szukasz jakieś firmy która wykonuje pozycjonowanie od a do z to polecam zajrzeć na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/. Rok temu zleciłem im pozycjonowanie mojego sklepu modelarskiego i wierz lub nie, po miesiącu miałem dwa razy większy utarg :D
#2018-01-23 08:15:34 

Jacenna1990

Użytkownik

Akurat Grupa Tense to jedna z lepszych firm w tej branży. Miałam przyjemność z nimi współpracować i nie żałuję wydanych pieniędzy. Na pewno znają się na rzeczy a skoro działają już na rynku tyle lat to na pewno nie przez ściemnianie.
#2018-01-23 09:03:28 

Beata

Użytkownik

No raczej :P Zresztą przed chwilą sprawdzałam opinie w internecie i byłam w szoku z jaką ilością firm współpracowali. Mam tylko nadzieję że skoro firma jest taka dobra to nie weźmie wszystkich moich oszczędności :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015