Czy korzystałyście kiedyś z kosmetyków Nacomi?

#2017-12-19 00:35:49 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Zastanawiam się czy to nie tylko chwyt marketingowy jeśli chodzi o kosmetyki Nacomi ze sa niby naturalne ze skuteczne. W ogole jakies widać działanie czy nie? Czy korzystalyscie kiedyś z kosmetyków Nacomi?
#2017-12-19 01:38:15 

Jacenna1990

Użytkownik

Prawda jest taka ze Nacomi to marka kosmetyków naturalnych takich które sa zwyczajnie bardziej delikatne niż standardowe kosmetyki z drogerii. Maja sporo olejów w ofercie.. i jak dla mnie ich oleje są rewelacyjnie. Szklane pojemniczki, fajne dozowniczki. No i w mnie jakościowo daja rade a oleje maja rozne migdałowy arganowy z pestek winogron wiec rozne bardzo no i tym samym do skory twarzy pod oczy zależy co ci trzeba. A co ci trzeba?
#2017-12-19 03:45:19 

ostra-kredka

Użytkownik

A zaglądałaś tutaj https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-nacomi czy nie? Tu masz opisae kosmetyki Nacomi w jednej z aptek. Maja oleje maja kremy maja sera do włosów. No jest spory wybór. Ale co ci konrketnie trzeba to może doradzę? Bo trochę na kremach się znam : ) alem skromna :P Nacomi sa oparte na roślinach i ziołach wiec i składy sa delikatniejsze.
#2017-12-19 05:04:45 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Mam po prostu przesuszoną skóre na policzkach…… nie tylko zima ale i latem.
#2017-12-19 06:17:09 

ostra-kredka

Użytkownik

To może jakiś serio olej? Np. makadamia? Tylko ze to olej wiec np. pod krem go możesz na noc nalozyc albo po prostu dodac do maseczki jak będziesz sama robic. Albo nawet tak bez kremu zwyczajnie samodzielnie można stosować. W ogole tam w tej Apteka MINI masz spory wybor dermokosmetykow… ziaja bioderma avene i wg mnie cos możesz wyskrobać dla siebie.
#2017-12-19 06:39:34 

KasiaMazur

Użytkownik

Nawet dodatkowo kupic jakiś mocno nawilzajacy krem żeby zabezpieczys skore przed utrata wody . Bo jednak to wpływa tez na utrate jedrnosci skory w efekcie : ( ehhhh my kobiety to mamy problemy a nie jak faceci jedna zyletka i dziękujemy heheh
#2017-12-19 07:50:33 

ostra-kredka

Użytkownik

Wg mnie lepiej wydac kase na kosmetyki Nacomi więcej może czasami niż na drogeryjne kosmetyki ale tu płacisz za jakość. Np. z oleju kokosowego sama korzystam do ciała po kapieli . Fajnie nawilza skóre : ) efekt po kilku stosowaniach no i najlepiej regularniej.
#2017-12-19 09:04:03 

bartoszmoon

Użytkownik

My mezczyzni jestemy minimalistami : P a nie jak wy tylko zapatrzone w same siebie :P i w lustereczka :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015