Pościel dla niemowlaka – gdzie kupować sprawdzoną?

#2017-11-30 04:39:50 

łatwopalna

Użytkownik

Gdzie kupię sprawdzoną pościel dla niemowlaka? Chce mieć pewność, że będzie to pościel z dobrej jakości materiałów, które będą odpowiednie dla dziecka. Które nie będą uczulać, nie będą podrażniały delikatnej skóry niemowlaka itp. No i fajnie jakby były łatwe do utrzymania w czystości, tj. żeby plamy łatwo w praniu schodziły, bo jednak u dzieci trzeba częściej to zmieniać niż u dorosłych.
#2017-11-30 05:26:21 

Beata

Użytkownik

Polecam Ci zajrzeć tutaj: https://wyprawkowy.pl/komplety-poscieli-402. Ja ostatnio u nich zamówiłam kilka kompletów pościeli dla mojego małego dziecka i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór i pościele tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów, więc możesz bez obaw kupować, na pewno nie ma tam żadnych sztucznych domieszek, które będą podrażniać.
#2017-11-30 07:55:19 

łatwopalna

Użytkownik

Aha, to super. O coś takiego sprawdzonego właśnie mi chodzi, żebym nie musiała mieć obaw żadnych. Dziękuję bardzo za namiary w takim razie, zaraz sobie sprawdze dokładnie co oni tam maja.
#2017-11-30 08:24:45 

Beata

Użytkownik

Nie ma problemu, sama jak byłam pierwszy raz mamą to nie wiedziałam, gdzie szukać i co kupować. Teraz już mam trzecie dziecko, więc chętnie pomaga :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015