Poszukuję bransoletki z jadeitem. Pomoże ktoś?

#2017-10-13 00:35:45 

Beata

Użytkownik

Hej potrzebuje na za dwa tygodnie kupic dla kuzynki jako prezent na ślub bransoletkę z jadeitem. Słyszałam ,że tutaj: https://myness.pl/pl/bransoletka-jadeit-i-swarovski-1284.html jest dostępny szeroki asortyment różnej biżuterii ,ale poszukuje jeszcze czyjejś subiektywnej opinii na temat głównie jakości. Dziękuje za pomoc.
#2017-10-13 01:34:31 

bilon

Użytkownik

Witaj ja mogę potwierdzic twoją opinie zdecydowanie maja tam szeroki asortyment. Ja osobiście jeszcze nic tam nie kupowałem ,ale niedługo zamierzam dla córki ,której koleżanki często kupuja i zachwalaja zarówno jakośc jak i również sam przebieg transakcji.
#2017-10-13 01:45:52 

Beata

Użytkownik

Dziekuje za pomoc i opnie!!
#2017-10-13 03:38:20 

łatwopalna

Użytkownik

Hej wszystkim jestem nowa jeśli chodzi o fora i z góry ,przepraszam za dokładanie do istniejącego już forum Noego wątku ,ale szukam biżuteri z hematytem. Wiem ,że nie wszyscy , właściwie to większość może nie wiedziec co to jest ,ale jeśli ktos kto wie gdzie dobrej jakości taką biżuterię dostanę i zechciałby się tym podzielić to byłabym bardzo wdzięczna.
#2017-10-13 06:22:54 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Hej ja mogę ci polecic ten sklep: https://myness.pl/pl/c/Hematyt/2178402. Często tam cos kupuje nie tylko na prezent ,ale również dla siebie ponieważ jestem wielka fanką biżuterii wszelakich kolczyków, naszyjników czy bransoletek, zwłaszcza takich ,której większość populacji nie zna oraz takich niekonwencjonalnych. Dobra jakość gwarantowana do tej pory kupiłam tam już kilkanaście rzeczy i z płatnościa ,czy dostawa również nie ma problemu ,a gdzie tam ,żeby cos po drodze uszkodzili tutaj to wykonalne, a taka biżuteria z hematytem na pewno będzie piękną ozdobą;)
#2017-10-13 07:36:11 

łatwopalna

Użytkownik

Dziękuje ci serdecznie za pomoc. Bardzoi mi pomogłas i odpowiedziałas właściwie na wszystkie ytania jakie mogłabym zadać. Serdecznie dziękuje i życze więcej owocnych zakupów biżuterii : ) : ).
#2017-10-13 09:11:08 

ostra-kredka

Użytkownik

Ja włączając się do dyskusji potwierdzam zarówno pasje jak i zdanie mojej poprzedniczki. Jakkolwiek to zabrzmi towar świetnej jakośći więc bez obaw możesz kupić biżuterię hematyt dla kuzynki na ślub. Nada się idealnie.
#2017-10-13 10:33:44 

łatwopalna

Użytkownik

Dziękuje wszystkim wam za pomoc : ) : ).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015