Polećcie mi proszę sklep rehabilitacyjny internetowy.

#2017-09-17 20:03:49 

KasiaMazur

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio zwichnęłam rzepkę kolanową i przyznam, że nieźle się przestraszyłam. To był mój pierwszy uraz w życiu, zawsze byłam wręcz okazem zdrowia. Potrzebuję obecnie sklepu rehabilitacyjnego, ponieważ mam jakąś tam maść i smaruję nią kolano, ale kuleję bardzo. Przydałby mi się jakiś balkonik, może coś jeszcze? Co byście polecali na taką kontuzję?
#2017-09-17 22:21:45 

templariusz

Użytkownik

Prześwietlenie. Mogłaś coś uszkodzić, na przykład wiązadło, albo jakieś sąsiadujące mięśnie, kości.
#2017-09-17 22:34:10 

makintosz

Użytkownik

Możesz owinąć kolano bandażem, żeby w ten sposób usztywnić staw.
#2017-09-17 23:06:13 

koń_rafał

Użytkownik

Ja sądzę, że od bandaża lepsza jest orteza zwłaszcza, że istnieją specjalne ortezy przytrzymujące rzepkę. To jest lepsze usztywnienie, niż bandaż, który może się zsuwać, a zapinki gubić. Poza tym bandaż często jest jednorazowy. Orteza moim zdaniem jest lepsza i bezpieczniejsza, no i bez problemu kupisz ją w każdym sklepie rehabilitacyjnym.
#2017-09-18 01:34:58 

KasiaMazur

Użytkownik

Miałam prześwietlenie, stąd wiem, że to po prostu niegroźne zwichnięcie i za tydzień, dwa, będzie lepiej, ale na chwilę obecną to nie mogę nawet chodzić. Zastanawiałam się nad ortezą właśnie, a mogę w niej również spać?
#2017-09-18 03:23:32 

koń_rafał

Użytkownik

Ortezę powinno się zakładać także w nocy, aby podczas przewracania z boku na bok ból Cię nie obudził i ogólnie aby nic Ci się nie stało. Sklep rehabilitacyjny internetowy oferuje przeróżne ortezy, także w różnych rozmiarach. Sklep Ortomedyczny.pl ma dość duży asortyment tych produktów, więc jest z czego wybierać. Są ortezy z szynami, wzmacniające rzepkę, podtrzymujące ją.. To zależy od Ciebie i od Twojej kontuzji, co wybierzesz. Najlepiej poradź się lekarza.
#2017-09-18 06:22:07 

KasiaMazur

Użytkownik

Pytałam przyjaciółki rehabilitantki, powiedziała że ta wzmacniająca rzepkę będzie okay.
#2017-09-18 07:49:31 

ostra-kredka

Użytkownik

Wejdź na stronę internetową: https://www.ortomedyczny.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-i-chodziki-c-7_12.html. Tutaj możesz kupić chodzik balkonik, którym odciążysz chore kolanko. Postaraj się jednak za jakieś cztery, pięć dni próbować chodzić już sama, lepiej się nie przyzwyczajać, bo potem już zawsze będziesz bała się chodzić o własnych siłach. Życzę dużo zdrówka! Pozdrawiam Cię.
#2017-09-18 09:02:19 

KasiaMazur

Użytkownik

Dziękuję Wam bardzo za pomocne rady!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015