Internetowy sklep z sukienkami? Szukam czegoś modnego dobrej jakości.

#2017-09-12 03:49:49 

łatwopalna

Użytkownik

Hej dziewczyny. Mam do was takie pytanie, pewnie nie jedna z was przeszukiwała internet żeby znaleźć sobie jakąś ładną sukienkę. Może macie jakieś sprawdzone sklepy gdzie mają duży wybór? Zależy mi na czymś co będzie naprawdę wysokiej jakości ;)
#2017-09-12 06:06:48 

rajczi

Użytkownik

Wysłałam ci link do sprzedawcy na allegro który ma konfekcję damską i ma naprawdę duży wybór. Ceny są różne w zależności od tego co kupujesz ale co bym u niego nie kupiła to zawsze jestem zaskoczona jak wysokiej klasy są to rzeczy.
#2017-09-12 07:05:26 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Jak interesuje cię jakiś dobry sklep z sukienkami to wejdź na https://prettyclever.pl/. Kupowałam tam wiele razy i oprócz dużego wyboru i naprawdę super jakości są też fajne promocje więc można wyrwać coś w dobrej cenie. Ciuchy o niebo lepsze niż to co w galeriach handlowych.
#2017-09-12 09:52:41 

łatwopalna

Użytkownik

Przed chwilą patrzyłam i jest tam tego tyle że nie wiem kiedy będę miała czas żeby to wszystko obejrzeć. Patrzyłam też za swetrami to było chyba z 30 podstron. Fajnie, będę miała co robić wieczorem.
#2017-09-12 10:34:05 

ostra-kredka

Użytkownik

Jest dużo sklepów ale akurat również poleca ten z linku wyżej. Pół szafy mam od nich i jeszcze nie miałam powodów żeby narzekać. A bardzo lubię! :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015