Objawienia Matki Bożej w Fatimie – gdzie kupić książkę na ten temat?

#2017-09-06 07:13:32 

KasiaMazur

Użytkownik

W której ksiągarni czy sklepie można dostać jakąś ciekawą książkę na temat objawień fatimskich? Chciałabym sprawić mamie prezent i coś ciekawego jej wręczyć.
#2017-09-06 08:10:44 

ostra-kredka

Użytkownik

Z tego co wiem to wydawnictwojut.pl ma bardzo dużo tego rodzaju pozycji. Zdaje się, że ostatnio tam właśnie widziałam taką książkę jako nowość. Sama chętnie bym poczytała na ten temat, bo te wydarzenia mają bardzo duże znaczenie dla naszej religii.
#2017-09-06 09:51:37 

templariusz

Użytkownik

O zdecydwowanie mają duże znaczenie. A jeśli chodzi o zakupy to faktycnie znajdziesz tam tego rodzaju pozycje na przykład tutaj http://wydawnictwojut.pl/objawienia-fatimskie/ i to w bardzo niskiej cenie. Na prezent taka książka nadaje się idealnie. Objawienia Matki Bożej w Fatimie są na tyle rozbudowane, że na pewno na jednej książce się nie skończy :)))
#2017-09-06 12:10:59 

koń_rafał

Użytkownik

To niby taki prosty temat, ale jednak wiele jest jeszcze kwestii do wyjaśnienia. Sam jestem ciekawy jak to było z tym rozmowali świadków objawień z papieżem Polakiem. Pewnie z tej książki można się nieco więcej dowiedzieć na ten temat, a i pewnie sporo miejsca na tłumaczenie wizji tam poświęcono.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015