Jak orientacyjnie wygląda cennik przedszkola w Poznaniu – średnie ceny

#2017-09-04 06:25:32 

makintosz

Użytkownik

Witam. Orientujecie się może jak przeciętnie wyglądają stawki w przedszkolach prywatnych, które działają na terenie Poznania? Mieszkam w podpoznańskiej gminie i niestety oprócz przedszkola państwowego, do którego nie idzie się dostać, nie bardzo mam gdzie posłać dziecko. Najbliżej jest Poznań, ale obawiam się jak wygląda to cenowo, w końcu duże miasto…
#2017-09-04 06:44:03 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Oj nie da się chyba jednoznacznie określić ile takie przedszkole kosztuje. Sprawa jest mocno indywidualna, często przedszkola oferują zniżki jak posyła się więcej niż jedno dziecko, dużo zależy od klasy przedszkola, jego oferty i w ogóle. Musisz sam poprzeglądać internet albo podzwonić.
#2017-09-04 08:15:11 

koń_rafał

Użytkownik

Jeśli szukasz porządnego prywatnego przedszkola w Poznaniu to według mnie będziesz bardzo zadowolony z tej oferty http://latawce-dmuchawce.pl/o-przedszkolu/. Przedszkole nie jest drogie, a stosują bardzo ciekawą metodę wspierającą rozwój dziecka. Dzieciaki są świetnie przygotowane do późniejszej nauki w szkole. Poczytaj sobie i pomyśl, według mnie warto się tym zainteresować.
#2017-09-04 09:46:52 

makintosz

Użytkownik

Hmmm, to na drugim końcu miasta, po przeciwnej stronie niż ja jestem, ale dzięki za propozycję ;)
#2017-09-04 10:35:10 

KasiaMazur

Użytkownik

Jak dobrze przedszkole to nawet jeśli trzeba troszkę dalej jeździć to warto. Weź sobie tutaj kliknij, na stronie możesz się szybko zapoznać z cennikiem poznańskiego przedszkola. Według mnie ceny są przystępne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015