Profesjonalne wstawianie koron zębowych w Bydgoszczy

#2017-08-25 06:44:51 

koń_rafał

Użytkownik

Witam, chciałbym wstawić sobie korony zębowe a że nie jestem z Bydgoszczy to byłbym wdzięczny za opinie o róznych gabinetach dentystycznych. Zależy mi na jak największej ilości różnych miejsc bo będę mógł wtedy wybrać sobie coś co będzie mi najbardziej odpowiadało. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.
#2017-08-25 08:23:10 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Proszę: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/korony-zebowe.html, tu profesjonalnie i niedrogo wstawisz korony zębowe Bydgoszcz nie ma lepszego gabinetu a nie jest to tylko moje zdanie. Właściwie wiekszosc moich znajomych tam chodzi bo robią po prostu dobrze i niedrogo. Korony wyglądają ładnie, są stabilne i pozwalają poczuć się jakby były twoimi własnymi zębami :)
#2017-08-25 09:44:05 

Jacenna1990

Użytkownik

Mam taki problem że odleciała mi połową zęba, obecnie nie jest odbudowany tylko uzupełniony jakimś materiałem. Można by na to założyć koronę czy musi tak zostać?
#2017-08-25 10:30:22 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Musisz przejść się do dentysty bo ja specjalistą nie jestem ale wydaje mi się że korony da się zalożyć chyba zawsze. Szczególnie przeznaczone są na zniszczone zęby ale pewnie trzeba bedzie rozebrać to co masz obecnie zrobione. Mój mąż jeszcze przed ślubem miał coś podobnego bo robiono mu leczenie kanałowe, po zatruciu ząb się rozleciał i początkowo dla sprawdzenia czy nie pojawi się ból i wszystko jest zaleczone też zdecydował się na podobne wypełnienie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015