Kogo interesuje prawo podmiotów gospodarczych?

#2017-08-22 05:59:26 

mirkwood

Użytkownik

Drodzy forumowicze i forumowiczki, jak napisałem, szukam kogoś kto interesuje się takimi sprawami jak w temacie bądź jest prawnikiem. Mam parę kwestii, które trzeba rozwiązać. Może sami interesujecie się prawem?
#2017-08-22 08:53:26 

bartoszmoon

Użytkownik

Niestety raczej nikt sam z siebie nie interesuje się prawem, więc pozostaje Ci szukać odpowiedzi po artykułach w sieci lub umówić się na konsultację prawniczą.
#2017-08-22 10:21:34 

bogginka

Użytkownik

Jeżeli interesuje Cię konkretnie prawo podmiotów gospodarczych to możesz zapoznac się z treścią zamieszczoną na stronie http://www.sosnowskilegal.pl/. Jest tam sporo interesujących tekstów, które rozjaśnią wiele zawiłych kwestii prawnych. Co więcej, jest to strona kancelarii, która pomaga w wielu problemach zarówno związanych z prawem gospodarczym, spółkowym, podatkowym, a także w wielu innych kwestiach.
#2017-08-22 11:46:19 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Pewnie jesteś początkującym posiadaczem firmy, co? Pamiętam swoje początku - też nawet z niewielkimi problemami gnałam do prawnika. Od razu mówię, że nie warto. Wystarczy zapoznać się z podstawowymi problemami z prawem, które mogą przytrafić się posiadaczowi firmy i już. Jak dowiesz się co i jak funkcjonuje to sam sobie poradzisz. Oczywiście na początku nie ryzykuj i faktycznie skorzystaj z jakichś konsultacji. Trzymam kciuki, mam nadzieję, że poradzisz sobie z problemami!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015