Jakie atrakcje sportowe uważacie za najciekawsze?

#2017-07-31 01:13:18 

łatwopalna

Użytkownik

Witajcie. Rozglądam się w necie za niecodziennymi atrakcjami sportowymi, które mogłyby uświetnić planowany przez moją organizację piknik rodzinny. Jak myślicie, jakie atrakcje sportowe mogłyby zainteresowac zarówno dorosłych, jak i dzieci?
#2017-07-31 02:04:27 

bella

Użytkownik

Jak dla mnie najciekawsze są pokazy sztuk walki, np. karate i taekwondo, ewentualnie fitness na trampolinach albo freestyle football.
#2017-07-31 04:45:46 

łatwopalna

Użytkownik

Aha, a cóż to takiego freestyle football? Nie słyszałam jak dotąd o tego rodzaju sportowej atrakcji.
#2017-07-31 05:03:52 

bella

Użytkownik

Jest to jedna z najbardziej widowiskowych atrakcji sportowych, ponieważ polega na wykonywaniu wymyślnych sztuczek z piłką przez jednego lub więcej freestylowców. Jeden z reprezentantów tej dyscypliny o swoich występach przed publicznością pisze pod adresem internetowym http://dawidpajor.com/oferta/. Byłam kiedyś na jego występie, który łaczył w sobie elementy freestyle football i break dance’u. Występ spotkał się z ogromnym zainteresowaniem róznych grup wiekowych, a w szczególnosci przypadł do gustu kilkuletnim chłopcom. :)
#2017-07-31 07:07:43 

łatwopalna

Użytkownik

Ja również uczestniczyłem w pokazach freestyle footballu i uważam je za świetną atrakcję, tym bardziej, ze jest to młoda dyscyplina sportowa i jeszcze dość mało popularna.
#2017-07-31 07:31:49 

łatwopalna

Użytkownik

Przyznaję, że zaciekawiła mnie ta propozycja. Zapoznaję się właśnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej tego freestylowca i podoba mi się to, ze stara się on zainteresować swoimi pokazami zarówno dorosłych, jak i dzieci. A ile może wynieść koszt jednego pokazu?
#2017-07-31 10:07:33 

bella

Użytkownik

Trudno mi powiedziec, ale sądze, że nie będzie to wygórowana kwota. Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nim telefonicznie albo mailowo, wówczas dowiesz się, czy będzie w stanie przyjąc on Twoje zlecenie i jaki byłby ewentualny koszt takiego show.
#2017-07-31 12:47:43 

łatwopalna

Użytkownik

OK. Myślę sobie, że jeśli zgodzi się na pokaz na moim pikniku rodzinnym, to jego występ będzie główną atrakcją imprezy. Fajnie będzie, jeśli uda mu się znaleźć czas wtedy, gdy planowany jest nasz piknik.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015