Znajdę jakiegoś dietetyka w Komornikach?

#2017-07-14 05:57:05 

bilon

Użytkownik

Jestem osobą już w dosyć dojrzałym wieku, zmagającą się z problemami kardiologicznymi. Ostatnio, jak byłem ulekarza, to ten mi powiedział, że muszę zmienić sposób żywienia, inaczej mam bardzo duże zagrożenie zawałem. Dał mi jakąś ulotkę, ale nawet nie mam pomysłu, co z nią zrobić. Wyrzucę wszystko z diety, co w niej jest napisane i co mi zostanie? Suchy chleb? Syn mi powiedział, żebym poszedł do dietetyka, więc szukam.
#2017-07-14 07:20:37 

john_carter

Użytkownik

Podejrzewam, że przede wszystkim musisz wyrzucić z jadlospisu większość tłustych pokarmów.
#2017-07-14 08:17:24 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Tym niemniej tłuszcze sa też potrzebne. Proszę pamiętać, że to w nich rozpuszczają się niektóre witaminy, które są potrzebne naszemu organizmowi.
#2017-07-14 11:11:09 

john_carter

Użytkownik

Nie no jasne, ale nie można sobie jeść na śniadanie łychy smalcu, później golonkę itp…
#2017-07-14 12:31:16 

Jacenna1990

Użytkownik

Toście sobie pogaduchę urządzili, a człowiek czeka :) Owszem, masz dostęp do dietetyka w Komornikach i to bardzo dobrego. Zajrzyj pod adres http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/komorniki/. Posiada nie tylko niezbędną wiedzę, ale także i specjalną aparaturę, która pomoże sprawnie zbadać skład masy ciała. Dowiesz się, ile musisz schudnąć, ułoży Ci odpowiedni jadłospis… najlepiej po prostu zadzwoń i się umów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015