Szukam firmy która sprzedaje kruszywa w Gliwicach

#2017-07-04 07:38:59 

KasiaMazur

Użytkownik

Hejka! wraz z mezem planujemy zbudować droge u siebie pod domem. Ale nie taka normalna ale wysypywana z kruszywa. On niestety zagranica przez najbliższe miesiące wiec musze zacząć ogarniać to sama. polecicie mi jakas fajna i dobra firme w Gliwicach?
#2017-07-04 08:48:56 

templariusz

Użytkownik

Może lepiej poczekaj aż mąż wróci :D
#2017-07-04 09:00:44 

ostra-kredka

Użytkownik

Co za głupi komentarz. Serio sugerujesz że kobieta nie może sama tego zrobić? Przecież nie będzie tej drogi sama usypywać! Nic tylko ci współczuć za takie poglądy… Ja nie mam męża i byłam w stanie ogarnąć to sama. Znalazłam fajną firmę którą też mogę ci polecić. Sprawdź sobie firmę Wykopiemy. Zrobili wszystko na czas i jeszcze mi wytłumaczyli na spokojnie i doradzili.
#2017-07-04 09:59:33 

KasiaMazur

Użytkownik

Bardzo dziękuje, zaraz ich znajdę :)
#2017-07-04 11:10:12 

makintosz

Użytkownik

Jeśli szukasz kruszywa Gliwice mają wiele firm które to dostarczają. Ale jak ze wszystkim tak samo i tu, są takie które dostarczają kruszywa dobrej jakości, i takie które za wszelką cene chcą zarobić i próbują ci wepchnąć coś o beznadziejnej jakości. Ja podczas wysypywania drogi pod swoim domem korzystałem z tej firmy http://www.wykopiemy.pl/pl/page/kruszywa. Jeśli robisz dla siebie a nie dla kogoś to jakość ma znaczenie więc ci ich polecam, bo kruszywo mają dobrej jakości. Z tego co pamiętam to nawet jakieś atesty mają bo to mnie przekonało w końcu do tej firmy ostatecznie i temu ją wziąłem. I dowożą je pod sam dom więc transportem też nie musisz się martwić.
#2017-07-04 11:24:10 

koń_rafał

Użytkownik

Od razu widać ze kobieta szuka kruszywa… nawet nie podalas jakiego kruszywa szukasz…
#2017-07-04 13:18:39 

makintosz

Użytkownik

Co się dzieje z tymi facetami że tyle jadu w stosunku do kobiet? Ta firma którą poleciłem ma wiele rodzajów kruszywa. Piasek, żwir, co tylko chcesz. Zadzwoni do nich i się wszystkiego dowie co i jak. To chyba normalne, że nie każdy jest ekspertem w każdej dziedzinie.
#2017-07-04 14:05:07 

KasiaMazur

Użytkownik

Bardzo wam dziękuje za konkretne odpowiedzi i pomoc! a tych wpisów o kobietach i czekaniu na męża nawet nie będę komentować bo mi was porpstu szkoda
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015