Gdzie szukać usług CNC w Białymstoku?

#2017-06-29 02:02:38 

bartoszmoon

Użytkownik

Drodzy forumowicze i forumowiczki, interesują mnie usługi CNC, profesjonalne i precyzyjne. Moglibyście kogoś polecić, powiedzieć coś na ich temat więcej? Nie mam jeszcze sprecyzowanego zlecenia więc nie pytajcie o to, ale na pewno mam zamiar podjąć z jakąś firmą stałą współpracę.
#2017-06-29 03:26:53 

Jacenna1990

Użytkownik

Poszperaj w sieci i sprawdź opinie o przedsiębiorstwach, które współpracują na stałe z innymi firmami. Dość trudno znaleźć taką firmę, bo potrzebna jest stałość pracy, a nieraz nie można na nią liczyć. Podpytam jeszcze męża, z jakich usług on korzysta, bo wiem, że tez ma styczność z cięciem CNC.
#2017-06-29 04:30:27 

koń_rafał

Użytkownik

Jest w Białymstoku świetne przedsiębiorstwo, które oferuje usługi gięcia blach, obróbki CNC, laserem, skrawanie, frezowanie, toczenie, a nawet usługi spawalnicze i malowanie, ale ich nazwa kompletnie wypadła mi z głowy. Poszperam chwilę w sieci i może wpadnę przez przypadek na ich stronę.
#2017-06-29 05:22:49 

john_carter

Użytkownik

Akurat w Białymstoku jest mnóstwo takich firm, więc nie ma sensu szukać na forach. Lepiej skorzystać z metody prób i błędów i dobrać firmę, która będzie świetnie uzupełniać się z Twoją. Ja miałem to szczęście, że od razu pierwsza okazała się świetna.
#2017-06-29 07:42:26 

bartoszmoon

Użytkownik

Nie, nie mam czasu na ryzykowanie, więc interesuje mnie tylko sprawdzone przedsiębiorstwo. Może komuś jednak się przypomni o kogo chodziło koledze?
#2017-06-29 08:14:20 

koń_rafał

Użytkownik

Już mam! Jeżeli chodzi o CNC w Białymstoku to od razu powinieneś zajrzeć na stronę http://br-technology.pl/. Wszelkie usługi wypisałem w poprzednim poście więc możesz się do niego cofnąć. Co ważne, pewnie nie tylko ja poleciłbym Ci tę firmę. Ponadto pracują oni na nowoczesnych urządzeniach, które gwarantują maksymalną precyzję pracy.
#2017-06-29 09:03:50 

bilon

Użytkownik

To akurat jest prawda, że większość osób Ci ich poleci. Korzystałem z usług kilku firm z Białegostoku, ale żadna nie zaoferowała takiego profesjonalizmu jak ta. Nie ma nawet się co zastanawiać.
#2017-06-29 10:53:20 

bartoszmoon

Użytkownik

Super! Właśnie takiej pomocy oczekiwałem. Konkretny link, krótka opinia i gotowe. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015