Dobre usługi autokarowe we Wrocławiu poszukiwane.

#2017-06-26 02:53:10 

łatwopalna

Użytkownik

Poszukuję dobrych usług autokarowych we Wrocławiu. Co rozumiem pod pojęciem „dobre” w tym przypadku? A no przede wszystkim żeby był to sprawdzone usługi, żebyście mogli potwierdzić, że nie ma z nimi problemów zarówno w momencie, gdy się załatwia z nimi całą sprawę tj ustala wyjazd, termin, wycieczkę itp. oraz też w trakcie już wyjazdu. Żeby nie byli wypadkowi, żeby nie było problemu i żeby było bezpiecznie po prostu. Możecie nam coś polecić? Bardzo proszę.
#2017-06-26 05:22:16 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Na wycieczkach to zawsze są jakieś zagrożenia… Wypadki niestety przytrafiają się losowo, ostatnio to często się słyszy, że coś poszło nie tak, że coś się wydarzyło niefajnego… Aż bym się zastanowiła czy warto ryzykować…
#2017-06-26 07:20:16 

john_carter

Użytkownik

Eeee tam, takie gadanie. W domu też wypadki się zdarzają, więc nie wiadomo już gdzie siedzieć lepiej :P A jeśli chodzi o usługi autokarowe Wrocław to miasto, w którym najlepiej zgłosić się do nich: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/. To naprawdę dobra i sprawdzona firma przewozowa, byłem z nimi na wyjeździe kilka razy i nigdy nie było żadnego wypadku ani właściwie żadnych innych problemów. Więc myślę, że ze spokojem mogę Ci ich polecić.
#2017-06-26 09:38:40 

Jacenna1990

Użytkownik

Kolega wyżej dobrze gada, nie ma co siedzieć w domu, zwiedzać trzeba, bo to super sprawa :)) I zgadzam się z nim też, że jeśli przewozy autokarowe we Wrocławiu to najlepiej zaglądać tutaj: http://www.wrocektravel.pl/, ja korzystałam wcześniej z usług jakiejś innej firmy ale oni byli bardzo problemowi. A tutaj? Jak w niebie, wszystko dostosowują do wymagań klienta, można łatwo się z nimi dogadać, wypadku nie ma i opóźnienia też się nie zdarzają. Bardzo, bardzo fajna współpraca.
#2017-06-26 11:47:47 

łatwopalna

Użytkownik

Ślicznie wam dziękuję za te polecenia i opinie! Bardzo fajnie wygląda ta firma jak tak sobie przeglądam ich stronę. Super, że mi coś podrzuciliście i że się zgadzacie z moim podejściem do życia, że szkoda czasu na siedzenie w domu, bo życie ucieka i trzeba z niego korzystać, a najlepiej się korzysta na wycieczkach :)) Dzięki raz jeszcze!
#2017-06-26 13:17:15 

Jacenna1990

Użytkownik

A nie ma problemu! Życzę udanej wycieczki, mam nadzieję, że będzie się dobrze bawić i powodzenia z organizacją! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015