Potrzebna dobra firma zajmująca się architekturą wnętrz w Krakowie

#2017-06-07 07:16:21 

łatwopalna

Użytkownik

Hej. Chciałabym urządzić sobie fajnie mieszkanie, może niekoniecznie całe, ale przede wszystkim salon i sypialnię. Szukam do tego architekta znającego się na rzeczy który sprawi, że moje mieszkanie będzie nowoczesne jak w katalogu :) sama nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, przestrzeń nie jest duża więc pewnie nie będzie to bardzo trudne ale jednak wolałabym to zadanie powierzyć profesjonalistom żebym była w pełni zadowolona
#2017-06-07 08:46:56 

bella

Użytkownik

To że przestrzeń jest nieduża wcale nie znaczy że będzie łatwiej a nawet może być jeszcze trudniej jeśli ma być funkcjonalnie. Ale dobry architekt poradzi sobie w każdej sytuacji :)
#2017-06-07 10:28:38 

łatwopalna

Użytkownik

No może, nie znam się na tym za bardzo, niby można samemu z tego wybrnąć stosując jakieś programy czy po prostu dokształcając się na przykład za pomocą branżowych czasopism ale ani nie mam na to za bardzo czasu ani też mi się nie chce. Więc jak, poleci ktoś dobrego architekta w Krakowie? :)
#2017-06-07 13:24:01 

ostra-kredka

Użytkownik

Znam dobrą firmę z dziedziny architektury wnętrz w Krakowie, działa też w całym województwie. Miałam okazję widzieć jej zrealizowane projekty i jest naprawdę super, bardzo nowocześnie ale nie są to tylko wnętrza do oglądania w katalogu :) więc do mieszkania to architekci jak znalazł, na pewno będziesz zachwycona tym jak pieknie i wygodnie ci się mieszka :) oto link http://marengo-architektura.com/blogs/ do tej firmy
#2017-06-07 14:05:12 

łatwopalna

Użytkownik

Dzięki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015