Zindywidualizowane stoiska targowe w Poznaniu

#2017-06-02 02:58:15 

KasiaMazur

Użytkownik

Czesc, czy macie może wiedze, czy można gdzies zamówić zindywidualizowane stoiska targowe w Poznaniu? Za kilka tygodni czeka nas impreza, podczas której będziemy się prezentować z produktami i usługami, ale bardzo zależałoby mi na tym, aby mieć stoisko – nie według szablonu, tylko wlasnie według indywidualnego projektu. Pytanie tylko, czy można komus – w sensie jakiejś firmie – zlecić opracowanie takiego pomysłu, później jego wykonanie. No i fajnie by było mieć jeszcze gwarancję, że w razie czego można liczyć na serwis z jej strony, gdyby coś się zadziało…
#2017-06-02 04:11:42 

ostra-kredka

Użytkownik

no kochana masz ale masz wymagania…. ;PPP ale ok rozumiem cie, ja również chciałabym, aby wszystko było zaplanowane od A do Z.
#2017-06-02 04:27:48 

Jacenna1990

Użytkownik

No raczej.
#2017-06-02 07:01:24 

aleksandrakownacka

Użytkownik

jak chcesz to mogę dac ci namiar na firmę, u której ja kiedyś zamawiałam stoiska targowe w Poznaniu. Sa naprawdę profesjonalistami w tym co robią. Chciałam mieć stoisko wręcz idealne i się udało. Oczywiście mieliśmy tez jakos ograniczony budżet, w którym musieliśmy się zmiescic. Ale stoisko, które nam przygotowala ta firma było przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Bo najgorzej jak musisz spedzic wiele godzin w miejscu, w którym masz dosłownie problem, żeby się obrócić, podac coś klientom itd. ale ja tu się rozpisuje – lepiej od razu wejdź sobie tu: http://versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ i zobacz to, co zrobili do tej pory dla różnych klientów.
#2017-06-02 08:23:04 

KasiaMazur

Użytkownik

Okej, zobaczę sobie co podesłałaś. Bardzo by mi zalezało na tym, żeby była wydzielona część stoiska do tego, aby można było spokojnie porozmawiać z klientem. Chyba nawet najlepiej z jakimś stolikiem. Do tego jeszcze – ponieważ oprócz starych produktów – będziemy prezentować również nowe – chciałabym, aby znalazło się tam odpowiednie miejsce eksponujące nowości.
#2017-06-02 09:44:18 

aleksandrakownacka

Użytkownik

No to spokojnie cos takiego ci przygotują, możesz być pewna.
#2017-06-02 11:28:36 

bogginka

Użytkownik

takie miejsca sa na pewno bardzo potrzebne. Sama trochę jezdze po targach, wiec widze, że klientom brakuje tego, że nie mogą gdzies usiąść i pogadac.
#2017-06-02 12:35:46 

KasiaMazur

Użytkownik

NO wlasnie – to także wniosek jaki nam się nasunal po jednej z ostatnich imprez. Wcześniej nie widzieliśmy takiej potrzeby, ale teraz mysle, że jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015