Potrzebny dobry psychoterapeuta rodzinny z Warszawy – kogo polecacie?

#2017-04-18 05:09:51 

KasiaMazur

Użytkownik

Od pewnego czasu nie mogę znaleźć nici porozumienia z córką, zresztą nie tylko ja. Mąż też nie może do nie trafić, choć wcześniej całkiem nieźle się dogadywali. Córka zupełnie przestała nas słuchać, opuściła się w nauce, zaczęła wagarowac itd. Pomyślałam o psychoterapii rodzinnej i teraz szukam miejsca, gdzie moglibyśmy się wspólnie udać. Może znacie jakiegoś doświadczonego psychoterapeutę, który specjalizuje się w takich sprawach?
#2017-04-18 06:03:34 

ostra-kredka

Użytkownik

Domyślam się, że córka jest w tzw. trudnym wieku. U mnie było to smao. Przesłżo jej, jak wyjechała na studia i zrozumiała czym jest prawdziwe życie:)
#2017-04-18 08:08:17 

KasiaMazur

Użytkownik

Tak, ma 16 lat. Nie mam zamiaru czekać do studiów, w bo z takim podejściem do nauki, jaki teraz prezentuje na żadne studia się nie dostanie.
#2017-04-18 09:23:31 

Jacenna1990

Użytkownik

Możecie udać się na wspólną terapię, albo skłońcie córkę, żeby wzięła udział w terapii indywidualnej. Jesli interesuje cię terapia rodzinna to na tej stronie http://psychiatrzy.pl/psychoterapia-par-malzenstw-warszawa/ (F14) znajdziesz informacji o tym, czym zajmuje się psychoterapeuta rodziny Warszawa akurat to dość duży rynek dla psychoterapeutów, dlatego bez problemu znajdziecie też tu kogoś, kto specjalizuje się indywidualnej w psychoterapii nastolatków. Zawsze można spróbować i tego i tego.
#2017-04-18 11:10:04 

templariusz

Użytkownik

Dlatego ja nigdy nie popierałem bezstresowego wychowywania dzieci. Dobry kontakt nie jest zły, ale dziecko od początku musi znać granice i wiedzieć, kto w rodzinie za co odpowiada. Jak granice w relacjach rodzic-dziecko się zacierają, to później niektórym dzieciakom w głowach się przewraca. Nie mówię że wszystkim, ale wielu tak.
#2017-04-18 11:25:16 

Jacenna1990

Użytkownik

To jest generalizowanie. Bardzo często kłopoty wychowawcze mają własnie ci rodzicie, którzy stale przykręcają swoim dzieciom przysłowiową śrubę. Po prostu nie można przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. Umiar we wszystkim jest najważniejszy, a to że problemy mogą spotkać każdego, chyba nie wymaga specjalnej argumentacji.
#2017-04-18 14:05:26 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Jak chodziłam z córkami na psychoterapię rodzinną w Warszawie na Sienną. Spotkania mieliśmy z bardzo miłą Panią psycholog.
#2017-04-18 14:26:53 

KasiaMazur

Użytkownik

Dziękuję wam za odpowiedzi i adresy. Na pewno z któregoś adresu skorzystam. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015