Dobry zakład tokarski we Wrocławiu - możecie coś polecić?

#2017-04-13 05:21:13 

mirkwood

Użytkownik

Będę miał do wykonania kilka prac tokarskich, nie bardzo skomplikowanych, ale za to że tak po-wiem seryjnym, bo będzie trzeba obrobić sporo identycznych elementów. Na jednym panie majstrze tokarzu w tym mieście się już nieźle przejechałem także wolałbym tym razem nie ryzykować ekspe-rymentów i wziąć kogoś sprawdzonego. Jak znacie, będę wdzięczny za polecenie.
#2017-04-13 07:13:46 

bartoszmoon

Użytkownik

Mi też już jeden zakład z tej branży we Wrocławiu spartolił robotę i co prawda odzyskałem od nich kasę, ale straciłem całe mnóstwo czasu. Jestem prawie pewien że mówimy o tym samym mężczyź-nie, z grzeczności nie wymienię jego nazwiska, ale odradzam też branie pierwszego lepszego, byle tanio…
#2017-04-13 09:12:32 

M.ambroziak

Użytkownik

To mnie na szczęście takie przygody ominęły. Firma w której pracuje ma jeden wybrany zakład to-karski we Wrocławiu i z nim współpracuje już od dobrych 10 lat. Ja tak długo nie jestem, więc nie znam początków, ale są na tyle dobrzy i solidni, że nikt nawet nie myśli żeby zmieniać usługodawcę. Możesz sobie ich sprawdzić na stronie https://sitkowscy.pl/. Ceny też w porządku, także spo-kojnie.
#2017-04-13 11:06:12 

makintosz

Użytkownik

W mieście trudno o profesjonalny zakład tokarski no ale proszę, ten co kolega wstawił wygląda jak najbardziej uczciwie i fachowo. Na pewno skorzystam jak będę potrzebował usług tokarskich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015