Chcę jak najprościej załatwić sobie pozwolenie na wyjazd na stałe do Australii…

#2017-04-10 05:39:26 

Beata

Użytkownik

Mam kilkoro znajomych którzy w mniej lub bardziej skomplikowany sposób dotarli do Australii i tam zamieszkali na stałe. Ja też mam taki plan na moje życie bo wszystko co od nich słyszałam przemawia za tym, że to jest najlepszy kraj do życia na świecie. Serio. Czy może komuś z was udało się uzyskać pozwolenie na stały wyjazd? Jak najlepiej się o to ubiegać? Wiem, że nawet wiz jest kilka rodzajów.
#2017-04-10 06:34:30 

makintosz

Użytkownik

Rozumiem cie absolutnie, sam kilka lat temu się nad tym zastanawialem, a teraz mam to z glowy bo… udalo się! Od ponad trzech lat mieszkam w Nowej Poludniowej Walii i nie mam zamiaru się stad ruszac przez dlugi czas. Od razu moge ci powiedziec, jak jest najprosciej i najszybciej, a przy okazji jak ja tu trafilem. Odpowiedzia jest wiza sponsorowana do Australii. Polega ona na tym, ze ci pracodawca sponsoruje przyjazd, bo akurat taki pracownik by mu sieprzydal. Plusem jest to ze sie na miejscu nie martwisz czy ciektoszatrudni bo to masz gwarantowane. Sugeruje to zalatwiac przez posrednika. Tutaj http://australiahome.edu.pl/wizy-sponsorowane/ masz link do ich strony.
#2017-04-10 07:53:29 

Beata

Użytkownik

Brzmi oczywiście super, ale ja akurat mam taki zawód, że trudno zdalnie szukać pracy. Jestem fizjoterapeutką. Wolałabym wyjechać, na początku nawet pracować gdziekolwiek, żeby tylko się utrzymać, a potem na własną rękę zacząć pracować już w gabinecie fizjoterapii. Podobno w Australii nie jest trudno zacząć biznes
#2017-04-10 09:41:16 

makintosz

Użytkownik

Ambitnie, ambitnie. W takim razie alternatywa jest aplikowanie o wyjazd na stałe do Australii czyli wizę skilled. Proces jest dłuzszy, ale masz mniej ograniczen na miejscu. Tez mozesz o tym poczytac na stronie mojego pośrednika http://australiahome.edu.pl/wizy-skilled-wyjazdy-na-stale/. Własciwie jedynym haczykiem jest to, ze twój zawod musi byc na liscie potrzebnych aktualnie zawodow czyli SOL. Poszukaj
#2017-04-10 10:40:29 

Beata

Użytkownik

O proszę, jest :D W takim razie to chyba jest opcja dla mnie, może i będę musiała dłużej czekać, ale za to będzie tak jak sobie wyobrażałam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015