Gdzie zdecydować się na usuwanie blizn w Gdańsku?

#2017-03-09 01:11:19 

bogginka

Użytkownik

Witam. Chciałabym się dowiedziec, gdzie w Gdańsku warto zdecydowac się na usuwanie blizn i rozstępów. Zależy mi na pozbyciu się blizny po cesarskim cięciu, a także rozstępów, które mam na udach i brzuchu. Te na brzuchu pojawiły się w czasie ciąży, a rozstępy na udach miałam już wcześniej. Czy znacie godną polecenia placówkę oferującą profesjonalne zabiegi usuwania blizn i rozstępów?
#2017-03-09 01:49:28 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Moją zmorą również były rozstępy i blizny, tyle że nie miałam blizn pooperacyjnych, ale blizny potrądzikowe. Udało mi się ich pozbyć w prywatnej klinice Gdańska Klinika Urody. Ceny zabiegów usuwania rozstępów i blizn nie są tam wygórowane, a efekty tych zabiegów są widoczne bardzo szybko.
#2017-03-09 04:20:53 

Jacenna1990

Użytkownik

Ja także zdecydowałam się na usuwanie blizn w Gdańsku w tej klinice. Najpierw zapoznałam się z ofertą http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/usuwanie-blizn-i-rozstepow/, a potem zadzwoniłam do tej kliniki i umówiłam się tam na konsultację u dermatologa. Okazało się, ze nie ma żadnych przeciwwskazań do usunięcia moich blizn, które powstały w wyniku obrażeń, jakie odniosłam podczas wypadku. Potem lekarz wyznaczył mi termin usunięcia blizn laserem frakcyjnym CO2. Blizny były dość głębokie, więc leczenie nie skończyło się na jednym zabiegu. Obecnie czekam na kolejny zabieg laserem, ale już teraz widzę, że blizny są zdecydowanie mniej widoczne, a moja skóra w miejscu, gdzie powstały, jest bardziej wygładzona.
#2017-03-09 05:54:53 

bogginka

Użytkownik

Ja również umówię się na wizytę w tej klinice medycyny estetycznej. Mam nadzieję, ze uda mi się pozbyć moich niedoskonałości i dzięki temu poczuję się bardziej atrakcyjna dla siebie i innych niż obecnie.
#2017-03-09 08:07:52 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Ja po usunięciu w tej klinice blizn potrądzikowych z mojej twarzy czuję się o wiele lepiej psychicznie. Nie musze już nakładać grubej warstwy makijazu, żeby jako tako przykryć moje blizny. Teraz czasem nie stosuje w ogóle makijażu, nakładam tylko krem pielęgnacyjny i mogę się cieszyć piękną i gładką cerą. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015