Ciepła kołdra dla dziecka – którą wybrać?

#2017-03-02 07:34:22 

łatwopalna

Użytkownik

Interesuje mnie zakup kołdry do pokoju dziecięcego. Nie interesują mnie z kolei jakieś chińskie i marketowe wynalazki. Ma to być zdrowa kołdra, któa nie powoduje żadnych alergii i jest całkowicie bezpieczna. Polećcie jakiś produkt...
#2017-03-02 08:13:33 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Witam, ja też ostatnio byłam zmuszona wymienić cały zestaw pościeli w domu. I zdecydowałam się od razu na zestaw puchowy. Dla dzieci jak znalazł, bo nie uczula i bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Całosć kupiłam w sklepie poscielrodzinie.pl, bo z tego co wiem, to najlepszy sklep z tego rodzaju produktami i najtańszy. Można dostać rozmiary kołder praktycznie na każde łóżko.
#2017-03-02 09:27:27 

łatwopalna

Użytkownik

I faktycznie te kołdry są antyalergiczne?
#2017-03-02 10:35:50 

bartoszmoon

Użytkownik

No są i mają na to odpowiednie certyfiakkty. Co jak co, ale akurat na to to zawsze zwracam uwagę. Miałem często problem z alergią na kurz, ale od czasu jak używam puchowej kołdry i poduszki te problemy minęły. Wszystko przez to, że bardzo łatwo jest utrzymać taką kołdrę w czystości. Nawet jak się często pierze to i tak zachowuje one swój pierwotnu kształt i wygląd.
#2017-03-02 13:06:10 

Jacenna1990

Użytkownik

Tutaj znajdziecie super ofertę kołder https://poscielrodzinie.pl/ i każda z nich to będzie ciepła kołdra zimą i przyjemna latem. Takie właśnie są właściwości puchi i materiału, w który został on ubrany. Pościele sprawdzą się i u dzieci i dorosłych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015