Dobry i sprawdzony dentysta na Woli w Warszawie

#2017-01-26 03:46:10 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Szukam dobrego i sprawdzonego dentysty z Woli. Chciałabym pójść na przegląd narazie ale już czuję że kilka zębów będzie do zrobienia. Mam nadzieje że kogoś mi polecicie, pzdr.
#2017-01-26 05:20:05 

M.ambroziak

Użytkownik

Cześć, od bardzo dawna chodzę do http://www.dental-gallery.pl/. Ceny mają na każdą kieszeń a jakośc usług wprost nie do porównania z żadnym innym gabinetem. Od dzieciaka miałem problemy z zębami ale od kiedy zapisałem się do nich to naprawdę widzę olbrzymią poprawę. Wszystko jest zaleczane szybko i dobrze, nie trzeba czekać nie wiadomo ile, no jednym słowem najlepszy dentysta Warszawa Wola nie ma dla nich żadnego godnego konkurenta.
#2017-01-26 05:34:23 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Słyszałam o tym dentyście, koleżanka też mi polecała. Podobno naprawdę przykładają się do leczenia, zalezy im na zadowoleniu pacjenta i jego komforcie. Trzeba pójśc i sprawdzić jak tak, dzięki serdeczne ze napisałeś.
#2017-01-26 08:10:46 

M.ambroziak

Użytkownik

Nie ma za co dziekowac. Wiem ile klopotu moga przyniesc zeby bo jak wspominałem od dziecka zawsze cos sie u mnie działo. Wiem ile bólu może przynieść kilkakrotne czyszczenie kanału w zębie i tym podobne zabiegi, dlatego jak polecam dentyste czy jakiegokolwiek innego specjalistę to tylko osobiście przeze mnie sprawdzonego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015