Wyjazd na zjazd rodzinny do Frankfurtu.

#2016-12-09 05:36:36 

KasiaMazur

Użytkownik

Moi rodzice chcą się niedługo wybrać do Frankfurtu nad Menem, gdzie mają swoje korzenie rodzinne. Właśnie tam jest organizowany zjazd rodzinny. Niestety ojciec twierdzi, że nie ma już siły na samodzielną jazdę samochodem, więc szukam jakieś alternatywy transportowej. Pomożecie?
#2016-12-09 07:28:17 

ostra-kredka

Użytkownik

Witaj, sprawa mogłaby się wydawać skomplikowana, gdyby nie to, że znam usługi firmy belbus.pl, która przwozi pasażerów właśnie miedzy innymi do Frankfurtu. Zamawiasz wyjazd i to wszystko z Twojej strony.
#2016-12-09 08:29:12 

GoddoG

Użytkownik

Dzieci też mogą jechać. Wyjazdy są zazwyczaj z zachodnich regionów naszego kraju, więc jest bardzo wygodnie z dojazdem. Spójrz tutaj na ofertę bo wydaje mi się, że warto http://belbus.pl/oferta/przewozy_lubuskie_niemcy.html korzystać.
#2016-12-09 09:43:59 

KasiaMazur

Użytkownik

Dzięki to ratuje mi życie i oszczędza mnóstwo czasu i pieniędzy. Już miałam na oku połączenie lotnicze, ale to raz że drogo, a dwa to jeszcze pozostawało przeknać do loty moich rodziców, którzy na samoloty zapatrują się bardzo sceptycznie. A samochodem to bez problemuy pojadą nawet w najdalszy zakatek naszego kontynentu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015