Firma do budowy pod ziemią

#2016-12-02 09:31:54 

bogginka

Użytkownik

Witajcie serdecznie. Ja z pytaniem tu przychodzę. Chodzi o to, że jest do zbudowania pewna rzecz. Tylko że ona ma być zbudowana całkowicie pod ziemią. Znajomi mi mówili, że mam się zainteresować ofertą firmy amc.net.pl i sprawdzić czy oni to zrobią bez problemów. Coś wiecie może o nich?
#2016-12-02 10:19:13 

mirkwood

Użytkownik

Mnie się wydaje, ze do budownictwa podziemnego oni się akurat dobrze nadają. Zresztą zobacz na stronie https://amc.net.pl/budownictwo,budownictwo-podziemne,5.html bo tutaj mają całą ofertę budownictwa podziemnego przedstawioną. No i przykładowe swoje realizacje też mają i to robi całkiem spore wrażenie, jak tak człowiek to czyta :)

#2016-12-02 10:33:24 

bartoszmoon

Użytkownik

Kolega nade mną ma racje, ja też bym chętnie skorzystał z tej oferty, gdyby mi przyszło kiedyś coś budować pod ziemią :P O firmie też wiele dobrego słyszałem, więc jak Ci zależy na tym, żeby coś było porządnie zrobione, to tylko do nich uderzaj i będziesz miała sprawę załatwioną. ;)
#2016-12-02 10:43:34 

bogginka

Użytkownik

No dobrze, nie sądziłam, że aż tak szybko dostanę odpowiedź i to jeszcze taką, która mnie będzie całkowicie satysfakcjonowała. :DDzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015