Za ile uda mi się skompletować strój na narty?

#2016-11-09 03:03:01 

KasiaMazur

Użytkownik

Hej chcę tanio i do tegogustownie zaopatrzyć się w kompletny strój na stok. Kolezanka mnie zmrosiłapokaźną sumką dwóch tysięcy złotych. Potwierdzacie tą kwotę?
#2016-11-09 04:05:49 

ostra-kredka

Użytkownik

Nie no przesada. Elementy odzieżowe można już zorganizować sobie za kilka stówek. Najlepiej szukać promocji ale i bez nich w wielu sklepach można naprawdę zakupić po konkurencyjnych cenach dobrej jakości ubrania różnych producentów. Jak dwa lata temu kupowałam kombinezonbluze i kurtkę i za całość zapłaciłam z tego co pamiętam niewiele ponad trzysta złotych. Żadne jakieś super markowe rzeczy ale super sprawdzające się firmy.
#2016-11-09 06:01:41 

templariusz

Użytkownik

Hehe sumka dwóch koła to chyba od Armaniego. Na rynku jest wiele ciekawych producentów i warto zapoznać się z ich ofertą. Wiadomo, że za samą narciarską kurtkę możesz wybulić w pewnych miejscach pięć stówek, ale są sklepy z przystępnymi cenami do tego proponujące bardzo dobre jakościowo ubrania.
#2016-11-09 08:39:54 

Jacenna1990

Użytkownik

Najdroższe mogą wydawać się buty, chociaż wcale nie muszą bo często pojawiają się w interenecie okazje. Ja na przykład upolowałam za dwieście złotych piękne buciki do kostki z cieplutkim kożuszkiem. Oczywiście super skóra. Generalnie też wydałam za wszystko łącznie z bielizną sześcces złociszy.
#2016-11-09 10:09:14 

koń_rafał

Użytkownik

Ja też nie przepłacałem. Nie rozumiem tej mega kwoty którą podała twoja kumpela. Za całość wyszło mi coś około kwoty podanej powyżej. Myślę, że to bardzo optymalna suma.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015