Co sądzicie o firmie oferującej wyposażenie sal konferencyjnych?

#2016-11-04 03:23:12 

KasiaMazur

Użytkownik

Chciałabym poznac opinie na temat firmy providio.pl, która zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań do sal konferencyjnych i szkoleniowych. Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z usług tej firmy?
#2016-11-04 06:15:05 

ostra-kredka

Użytkownik

Ja właśnie planuję skorzystać, bo słyszałam dobre opinie na jej temat od moich znajomych, którzy określają jej pracowników jako doświadczonych profesjonalistów.
#2016-11-04 06:57:54 

templariusz

Użytkownik

Ja już jakiś czas temu zdecydowałem się na zakup u nich elementów wyposażenia sali konferencyjnej, takich jak: projektor, monitory, głośniki, mikrofony, urządzenia nagłaśniajace, systemy oświetlenia i zaciemnienia, a także systemy konferencyjne. Firma dostarczyła mi te urządzenia, a także profesjonalnie je zamontowała. Jest to sprzet wysokiej jakosci, który jak dotąd spisuje się bardzo dobrze. Firma zaoferowała również jego regularne serwisowanie, tak więc mogę ją szczerze polecić.
#2016-11-04 07:14:12 

makintosz

Użytkownik

Ja posiadam u siebie pochodzące od tej firmy systemy multimedialne Warszawa jest jej siedzibą, ale działa ona również na terenie innych miast Polski. Każdy proponowany przez jej pracowników system audiowizualny stanowi połaczenie ich specjalistycznej wiedzy i doświadczenia z możliwościami technicznymi danego pomieszczenia. To świadczy najlepiej o tym, iż mamy tu do czynienia ze specjalistami.
#2016-11-04 10:09:56 

KasiaMazur

Użytkownik

W takim razie zdecyduję się na skorzystanie z usług tej firmy. Ja nie znam się na nowoczesnych systemach multimedialnych, ale skoro potwierdzacie, ze oni dobrze się na tym znają, to wygląda na to, ze można im zaufac.
#2016-11-04 12:50:04 

makintosz

Użytkownik

To prawda. Oni powinni zaproponowac Ci takie rozwiazania, które będą niezawodne i najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb oraz wymagań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015