Materac dla osoby z urazem kręgosłupa.

#2016-11-04 08:25:09 

GoddoG

Użytkownik

Cześć Wam wszystkim. Mój brat doznał urazu kręgosłupa na stoku narciarskim i choć będzie sprawny, to potrzebuje teraz lepszych warunków w domu. Stwierdziłem, że się tego podejmę, nie zostawię go samego (nie ma rodziny) i pomogę mu przez to przejść. Jak już zdołałem doinstalować wszystkie te barierki, poręcze itp., to teraz mam problem ze znalezieniem odpowiedniego materaca. Może Wy wiecie, jaki byłby najlepszy?
#2016-11-04 08:37:13 

M.ambroziak

Użytkownik

Cześć! Ja miałem lekki uraz kręgosłupa, wówczas małżonka kupiła specjalnie dla mnie materac kieszeniowy w mjakmaterac.pl. To taki sklep z materacami, w którym można kupić praktycznie każdy rodzaj materaca z różnymi wypełnieniami. Udało mi się szybko wrócić do zdrowia, więc myślę, że tego typu materac będzie dobrym rozwiązaniem.
#2016-11-04 10:00:47 

bogginka

Użytkownik

Ja z kolei myślę, że warto byłoby się przyjrzeć nawierzchniowym materacom. Można go położyć na innym materacu, dobrze dopasowuje się do ciała, więc do rehabilitacji po wypadku myślę, że będzie najlepszy.
#2016-11-04 11:32:47 

bartoszmoon

Użytkownik

Uważam podobnie, jak koleżanka. Choć też w domu mamy kieszeniowe materace (które są świetne tak codziennie), to chyba najlepszym wyborem na czas rekonwalescencji najlepsze są właśnie takie materace nawierzchniowe. Tym sklepie, co go kolega wyżej wspomniał są za przystępne ceny. Rozejrzyj się po nim
#2016-11-04 11:54:32 

GoddoG

Użytkownik

Okej, przyjrzę się jednym i drugim, w razie czego to zapytam jeszcze na stronie samego sklepu. Myślę, że tam mi najlepiej doradzą. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015