Szkoły tańca dla dzieci – opinie

#2016-10-31 05:50:38 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Serdeczne moje pozdrowienia wszystkim przesyłam i jednocześnie bardzo serdecznie witam. Ostatnio na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci udało mi się znaleźć informacje na temat tego w jaki sposób mam mogłabym zapisać dziecko na zajęcia z tańca. Moja córka po prostu uwielbia się ruszać i tańczyć i mam wrażenie, że takie zajęcia to byłaby dla niej bomba. Czy Wasze dzieci miały kiedyś w czymś takim uczestniczyć?
#2016-10-31 06:07:29 

Beata

Użytkownik

Cześć. Moja córeczka chodzi w tym miejscu na tanie towarzyski. Tyle że ja na risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dla-dzieci taką ofertę znalazłam i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Córka miała problem z postawą, a od czasu jak zaczęła tam tańczyć to wygląda naprawdę świetnie. Wyprostowała się, wyższa się zrobiła. No i tańczy świetnie.
#2016-10-31 06:46:18 

aleksandrakownacka

Użytkownik

O, czyli okazuje się, że ta szkoła risingstars.com.pl to wygląda nawet całkiem ciekawie. W takim razie chyba będę musiała przestać się zastanawiać tylko po prostu wysłać tam córkę bez żadnego gadania i tyle. Mam nadzieję, że jej się takie zajęcia spodobają i wreszcie się będzie mogła realizować
#2016-10-31 07:54:00 

Beata

Użytkownik

Spodobają się na pewno. Poza tym Ty jak chcesz to też możesz się na takie zajęcia zapisać, zobacz na stronie risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dorosli jak to dokładnie wygląda, a może Ty się też skusisz? :D
#2016-10-31 10:15:00 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Hahaha, co to to nie, bo ja mam już dosyć rzeczy do robienia w życiu, ale przyznać musze, że opcja naprawdę jest zacna :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015