Gdzie naprawić tylną belkę we Wrocławiu?

#2016-10-21 05:27:17 

M.ambroziak

Użytkownik

Tylna belka w samochodzie moim mnie już doprowadza do szału. Jeżdżę od jednego mechanika do drugiego przez cały Wrocław i nigdzie nie mogę znaleźć nikogo kompletnie kto by się tym zajął. NO człowieka normalnie może coś trafić. Wlazłem wreszcie tutaj z nadzieją, że może się ktoś znajdzie kto będzie mógł pomóc i powiedzieć w jakim miejscu to można zrobić…
#2016-10-21 05:41:18 

john_carter

Użytkownik

Te samochody francuskie już do siebie to maja, że ta tylna belka doprowadza do rozpaczy, przyzwyczaiłem się już. No ale na szczęście są takie miejsca, gdzie bez problemu można wszystko naprawić. Jak chcesz to Ci podam namiary na taką firmę, z której ja często korzystam :)
#2016-10-21 06:13:39 

M.ambroziak

Użytkownik

Pewnie że chcę. Po to właśnie tutaj pytanie zadałem, żeby się dowiedzieć :) No nie wiem co o tym sądzić. Bardzo bym chciał ,żeby ten samochód został narpawiony wreszcie raz a porządnie i żeby z tą belką już nie mieć żadnych więcej problemów, ale nie wiem czy tak się w ogóle da…
#2016-10-21 07:51:34 

john_carter

Użytkownik

Niby się da, ale prędzej czy później to i tak dojdzie do korozji czopa i będzie potrzebna regeneracja. Ja Ci polecam zajrzeć na stronę serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-wroclaw/ i tam zobaczyć jak to dokładnie wygląda i wtedy sobie zobaczysz czy coś takiego Cię w ogóle interesuje czy wolisz jeszcze czegoś innego poszukać
#2016-10-21 09:52:34 

M.ambroziak

Użytkownik

To mi zdecydowanie wystarczy. Bardzo Ci dziękuje dobry człowieku, że Ci się udało takie miejsce znaleźć i mi je jeszcze polecić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015