Zdrada – jak ją wykryć

#2016-09-26 23:15:26 

john_carter

Użytkownik

Witajcie. Zakładam temat ze względu na dość trudną sytuację, w której niestety się znalazłem. Żona on jakiegoś czasu jest dziwna. Wychodzi często, ładnie się przy tym ubiera. Ma nawet nową bieliznę, której mnie nigdy się w niej nie pokazała. Wszystko podpowiada mi, że ma kogoś, a ja właśnie jak ten rogacz siedzę w domu i się zastanawiam, co źle zrobiłem. Pomóżcie, szukam kogoś, kto pomoże uzyskać twarde dowody.
#2016-09-27 01:08:45 

koń_rafał

Użytkownik

Polecam ci sprawdzić sobie w necie, czy ktoś taki się nie ogłasza w twojej okolicy. Takie prywatne biuro detektywistyczne z Wrocławia rozwiązało już wiele spraw, w tym mojej kuzynki, gdzie jej mąż tez okazał się niewierny. Sądzę, że w miłości nie można nikomu tak do końca ufać. Każdy tylko czeka na okazję.
#2016-09-27 03:01:13 

KasiaMazur

Użytkownik

Siemka wszystkim. Nie uważam, że w miłości trzeba mieć ograniczone zaufanie. Kwestia dbałości o związek. Nie można oczekiwać tylko, że jedna strona będzie się starać. Tu potrzeba dwojga jak w tangu. Też jestem zdania, że jeśli są podejrzenia można to sprawdzić, dlatego jeśli uważasz, że masz bite dowody to musisz zgłosić się do dobrej firmy detektywistycznej. Prawda w końcu wyjdzie na jaw.
#2016-09-27 05:07:03 

bilon

Użytkownik

Witaj. Ja ze swojej strony dodam, że bardzo dobra jest firm CD FOX. To dobra agencja detektywistyczna. Pracują na dobrym sprzęcie i są bardzo dokładni w swych obserwacjach. Niewiele im umyka. Sprawdź sobie ich.
#2016-09-27 07:58:49 

makintosz

Użytkownik

potwierdzam, są dobrzy. Pomogli mi otworzyć oczy, żona mnie nie zdradzała, ale ukrywała coś przede mną wiele lat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015