Reklamówki zwykłe czy z nadrukiem?

#2016-09-22 05:44:22 

bogginka

Użytkownik

Witam Was wszystkich. Dzisiaj temat dość codzienny, bo przecież każdy z nas robi zakupy. Niektórzy jednak rezygnują z reklamówek foliowych na rzecz ekologicznych toreb, co i ja preferuję czasami. Jednak gdy wracam z pracy to nie mam przy sobie tej torby więc siłą rzeczy kupuję w supermarkecie zwykłe reklamówki. Widziałam ostatnio w internecie ofertę reklamówek foliowych z nadrukiem. Co o nich sądzicie? Jesteście ich zwolennikami, czy może wolicie tradycyjne, foliowe reklamówki bez nadruku?
#2016-09-22 08:39:18 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Myślę, że dla prywatnej osoby nadruk nie ma większego znaczenia. A jeśli ma, to taka osoba prędzej zdecyduje się na zakup właśnie torby ekologicznej, bo na bawełnianej torbie nadruk jest kolorowy, ja na przykład mam torbę w winogronka :). Jest naprawdę urocza i samym wyglądem zachęca, aby zabierać ją na zakupy.
#2016-09-22 09:55:58 

Jacenna1990

Użytkownik

Dobrze powiedziałaś, że dla prywatnej osoby nadruk nie ma znaczenia. Inaczej dzieje się w przypadku firm, dla których reklamówki z nadrukiem są nośnikiem reklamy.
#2016-09-22 11:59:49 

ostra-kredka

Użytkownik

Sama prowadzę własną firmę i stosuję nośniki reklamy w postaci reklamówek czy też takich kopert: wopak.eu/koperty-foliowe-z-nadrukiem/. To naturalny sposób na budowanie marki wśród potencjalnych klientów. Wtedy więcej osób może zauważyć nazwę naszej firmy i jej logo.
#2016-09-22 12:50:36 

GoddoG

Użytkownik

Nadruk nie ma dla mnie znaczenia. Najważniejsze, aby reklamówka była pojemna i nie rwała się przy mocniejszym pociągnięciu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015