Modne donice

#2016-09-20 00:54:09 

aleksandrakownacka

Użytkownik

Witam. Czy ktoś z was może się orientuje jakie donice są teraz modne? Muszę zmienić doniczki w domu, bo kwiatki są już za duże żeby były w starych, a poza tym chciałam troszeczkę popracować nad wizerunkiem mojego domu, między innymi przez zmianę dekoracji. Macie jakieś pomysły to piszcie.
#2016-09-20 03:33:13 

KasiaMazur

Użytkownik

Cześć, ja mam fajny pomysł. Mnie się podobają doniczki do powieszenia może nie do salonu, bo te czasy chyba minęły, ale na taras czy balkon jak najbardziej. Sama kiedyś się zastanawiałam nad tym, aby kupić sobie takie na balkon, ale uznałam, że najpierw muszę zagonić męża, aby położył mi płytki. Wtedy rozłożę się ze swoim asortymentem dekoracyjnym. Generalnie uważam, że to co wisi fajnie wygląda. Pozdro
#2016-09-20 05:30:16 

rajczi

Użytkownik

Witajcie kobietki. Ja też uwielbiam kwiatki, doniczki, bibeloty. Generalnie obszukałam chyba cały internet w poszukiwaniu fajnych dodatków i znalazłam ten sklep ladecora.pl/metal/, wam też polecam zajrzeć bo mają ogrom pięknych różności. Kupowałam tam ładne doniczki kwadratowe, w kolorze siwym, matowym.
#2016-09-20 07:22:51 

templariusz

Użytkownik

Witam. U mnie żona wybierała podobne doniczki. Też były na topie kwadratowe. Bo mamy salon trochę nowocześnie zaaranżowany i tak pasowało, ale doskonale rozumiem przekopywanie neta, mojej żonce trochę czasu też zajęło, zanim zdecydowała się kupić.
#2016-09-20 09:13:02 

łatwopalna

Użytkownik

Żony już chyba mają to do siebie, że lubią się upewniać, zanim coś kupią. Powinieneś być dumny. A co do doniczek ja polecam dekoracyjne, ceramiczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015