Duże zlecenie na dostawę drzwi do biur.

#2016-09-20 03:50:54 

M.ambroziak

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam tutaj pytanie raczej do kogoś z branży budowlanej lub wykończeniowej. Szukam jakiegoś sprawdzonego dostawcę drzwi. Potrzebujemy dość sporo tego bo będzie to użyte do wykończania biur także interesuje mnie dość duże zamówienie. Polećcie mi kogoś sprawdzonego.
#2016-09-20 05:00:52 

bartoszmoon

Użytkownik

Kupowałem od jednej firmy drzwi drewniane w Poznaniu więc zaraz wysyłam ci na nich namiary. Firma bardzo rzetelna więc jeżeli nie będą w stanie zrealizować twojego zamówienia to na pewno nikt nie będzie mówił że jest inaczej ;)
#2016-09-20 05:39:10 

KasiaMazur

Użytkownik

Miałam taki problem z drzwiami wejściowymi w Poznaniu ale w końcu udało mi się trafić na sprawdzonego sprzedawcę. Namiary oraz ofertę którą dostałam na maila wysyłam w prywatnej. Mam nawet kilka zdjęć zaraz po wyciągnięciu z paczki także mogę wysłać ;)
#2016-09-20 07:32:48 

ostra-kredka

Użytkownik

Wejdź na drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/aluminiowe/ i tam zobacz. Z tego co mi znajomy polecał to mówił że zamawiał u nich już kilka razy i kilka razy też nie dla siebie i zawsze jest wszystko w porządku ;) To jest chyba jedyna firma z tej branży o której wiem :D
#2016-09-20 08:43:38 

M.ambroziak

Użytkownik

W takim razie zaraz zobaczę co mi tu wysyłacie i dowiem się czy jesteśmy w stanie zrealizować takie duże zlecenie. Nie ma co się oszukiwać, nie szukam jakiś specjalnie dobrych drzwi bo przy takiej ilości to aż boli kieszeń ;) Dzięki bardzo za namiary.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015