Potrzebne gry edukacyjne dla 3-latka

#2016-09-15 05:34:19 

KasiaMazur

Użytkownik

Cześć. Chciałabym kupić jakieś gry edukacyjne i zabawki dla 3-letniego dziecka. Zależy mi na rzeczach wspomagających rozwój i dobrze wykonanych, żeby nie rozleciały się po pierwszym użyciu. Z góry serdecznie dziekuje za pomoc i pozdrawiam
#2016-09-15 07:23:09 

templariusz

Użytkownik

hej, z zabawek i gier edukacyjnych dla 3 latków mogę ci polecić roboty z którymi dziecko może uczyć się śpiewać i tańczyc. Wspaniała zabawka która nie tylko pzowala zajac czyms dziecko ale takze rozwija jego zdolności motoryczne i artystyczne. Jeśli szukasz czegoś spokojniejszego to maty piankowe dla dzieci świetnie się spisują. Zwykle są na nich narysowane różne kształty, albo zwierzęta przykuwające uwage dziecka i rozwijajace jego wiedze o swiecie.
#2016-09-15 09:44:45 

ostra-kredka

Użytkownik

Pare miesiecy temu kupiłam moje córeczce niedrogi leżaczek z możliwością bujania Fisher Price. Powolne i ciche ruchy bardzo relaksują dziecko, a zawieszone u góry grzechotki i figurki również pozwalają na zabawę i uczenie dziecka jak co się nazywa. Ogólnie rzecz biorąc według mnie najbardziej edukacyjny charakter mają zabawki dla rocznych dzieci bo to wtedy maluchy dopiero otwierają się na świat i chyba na tym etapie kształtuje się ich ciekawość i chęć poznanania otoczenia. Dla starszych również jest dostepnych duzo ciekawych rozwiazan jak np maty o których już pisał kolega albo roboty, ale szczególną uwagę trzeba przywiązac do edukacji już na tym wczesnym szczeblu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015