auto skup komis czy co??

#2016-09-14 22:22:35 

john_carter

Użytkownik

Hej, jestem z Wrocławia, nie mogę auta sprzedać. Mam BMW e46 316 rok 2001 tylko że nie mam chętnych na kupno. I moje pytanie, jaką opcję wybrać? Myślicie, że komis to dobry pomysł? Bo nie chcę go na skup jeszcze oddawać. Ale z atrakcyjną ofertą i w miarę szybkim załatwieniem sprawy. Ktoś próbował, wie gdzie lepiej??
#2016-09-15 01:07:32 

aleksandrakownacka

Użytkownik

jak słabo idzie ze sprzedażą to lepiej iść do autokomisu, tam jakoś szybciej to idzie i klient zawsze się znajdzie. ja tam swoje BMW sprzedałam.
#2016-09-15 02:33:12 

bartoszmoon

Użytkownik

Nie zastanawiaj się tylko dawaj auto do komisu. We wrocławskim autokomisie BMW można im oddać i z pewnością znajdzie się kupiec. A masz model który ma wzięcie, więc tym bardziej nie ma co zwlekać. Ten komis to się nazywa super auto market, oprócz Wrocławia mają jeszcze w kilku większych miastach autokomisy. Jak dla mnie to super fachowa usługa, a wycenę mogłem sobie zrobić przez neta. autokomis to dobra opcja w takiej sytuacji.
#2016-09-15 04:05:32 

GoddoG

Użytkownik

też polecam ten komis, jak szukasz dobrego autokomisu to tam. Mają specjalistów od wyceny i sprzedaży. A jak coś do robienia to też nie musisz się martwić, albo powiedzą co nie tak albo się tym sami zajmą. Zawsze starają się dopasować rynkowo do cen, ale to z reguły te 90% wartości auta oddają do ręki.
#2016-09-15 06:43:00 

ostra-kredka

Użytkownik

BMW klasa auto. Ale dzisiaj wszyscy w ekonomię idą, wybierają coraz tańsze i mniejsze auta, a nie rasowe marki jak ta. No ale auta trzeba czasem zmieniać, więc się nie dziwię, że i ty się musisz ze swoim BMW pożegnać.
#2016-09-15 07:09:56 

łatwopalna

Użytkownik

korzystałam z tego komisu, mój chłopka też jak mieliśmy problem ze sprzedażą auta. fajnie sprawnie to załatwiają. praktycznie po tygodniu jedno auto poszło za całkiem fajną kasę, a chłopaka to czekał trochę dłużej ale też poszło. i co i wcale tak nie straciliśmy na tym. wszystko pasowało z ceną rynkową.
#2016-09-15 08:07:44 

koń_rafał

Użytkownik

dzisiaj najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, bo ceny lecą w dół, samemu coraz trudniej auto sprzedać, wszyscy tylko nówki, nie to co kiedyś. bmw to dobre auta na pewno szybko się w komisie sprzeda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015