Dobry sposób na rozreklamowanie usług

#2016-09-14 23:30:35 

templariusz

Użytkownik

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy sposób na rozreklamowanie usług? Jeslimozecie to podajcie proszę sposoby uniwersalne dla różnych branż. Chodzi mi o dotarcie do jak najwiekszej liczby odbiorców, przy jak najmniejszych nakładach wiec wasze osobiste spostrzezenia na pewno bardzo by mi sie przydały jako nauka. Z góry dzięki za fajny temat.
#2016-09-15 00:18:52 

makintosz

Użytkownik

Nie wiem czy tak bez podania przez Ciebie branży cokolwiek wymyślimy, ale mogę oprzeć się przecież na moim przykładzie. Pracuję w biurze posrednictwa ubezpieczeń i tłumaczeń języków. Z doświadczenia musze ci powiedzieć że bardzo dobrze odbierane są długopisy i ładne wizytówki. Szef stawiał tez kiedys na kalendarze, ale ludzie odcinali sobie od nich część z naszym logo i stawiali takie na biurkach. Dlatego teraz polegamy bardziej na kolorowych ulotkach. Profesjonalnie wykonane, rzucające się w oczy ale nie nachalne i własciwiewiecej nie trzeba bo nowi klienci czestowspominaja ze pamietaja nasze ulotki. Pozdrawiam.
#2016-09-15 01:15:53 

bogginka

Użytkownik

Podzielam opinię kolegi że w biurowych pracach najlepiej spisują się biurowe przedmioty jak długopisy, ołówki, zeszyty, ulotki i kalendarze. Słyszałam już wiele historii jak próbowano najróżniejszych rzeczy nawet reklam na taksówkach ale proste i najbardziej bezpośrednie środki są zawsze najbardziej skuteczne.
#2016-09-15 01:28:50 

templariusz

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Szczerze to ulotki już mam. Duży zapas i do tego nieźle zaprojektowanych, ale do głowy wpadł mi pomysł na lepsze stojaki które również mogłyby jakąś rolę reklamową spełniać. Kto wie gdzie coś takiego mogłbym zamówić?
#2016-09-15 03:13:54 

bogginka

Użytkownik

Sporo większych materiałów w tym banery i rollupy ale z tego co pamiętam to i stojaki o które pytasz można było zamówic na tej stronce: displayexpo.pl/. Asortyment mają bardzo szeroki, ceny niskie jak na tak duże i porządne rzeczy. Możesz zamawiać w ciemno bo na pewno się nie zawiedziesz.
#2016-09-15 04:47:27 

templariusz

Użytkownik

O to własnei chodziło, wielkie dzięki :). Jesteście po rpostu wielcy, pozdrawiam was serdecznie.
#2016-09-15 07:39:00 

bogginka

Użytkownik

Nie przesadzajmy co najwyżej trochesie postarałam że wygrzebać link do strony firmy. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015