Oszczędności na ledach

#2016-09-07 02:45:51 

makintosz

Użytkownik

gadałem w pracy z kumplem który wszystkie światła w domu zamienił na ledy. Podobno jest w stanie oszczędzić na prądzie 20%, a cała inwestycja zwróciła mu się po 3 miesiącach. Czy to może być prawdą? Proszę o powazne wypowiedzi i pozdrawiam.
#2016-09-07 04:29:35 

koń_rafał

Użytkownik

Cześć, z zasady lampa led czerpie niedużo prądu więc wydaje mi się że można uzyskać nawet większe oszczędności ale to już kwestia zastosowanych podzespołów i rozplanowania elektryki. W kazdym razie jesli bedziesz kupował tu - gitmarket.pl/oswietlenie-led/ to na pewno zaoszczędzisz jeszcze wiecej bo jak widzisz ceny mają niskie a róznorodność ledów zaskakująca.
#2016-09-07 05:50:10 

Beata

Użytkownik

Zamawiałam w tym sklepie niedrogi dzwonek bezprzewodowy który do dziś działa bezawaryjnie, jak należy. Skoro udało mi sie dostać miedzy innymi cos takiego to sklep naprawdę musi oferować dostęp do dużej ilości produktów. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-07 08:34:30 

bartoszmoon

Użytkownik

Kupiłem oświetlenie do całego domu u nich, a nawet kilka rzeczy do zakładu jak oprawy awaryjne, do których zawsze przywiązuję wielką wagę bo osobiście sprawdziłem ich przydatność podczas zagrożenia. Udało mi się nawet znaleźć hermetyczne w bardzo dobrych cenach, także zamówiłem do pracy i garażu w którym czesto pracuje. Przez szlifowanie, albo obrabianie drzewa zepsułem już sporo lamp które nie były odizolowane wiec w końcu postanowiłem zainwestować w coś sprawdzonego i porządnego.
#2016-09-07 09:18:43 

makintosz

Użytkownik

Dzięki za pomoc, znalazłem co chciałem a nawet wiecej :D.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015