Jakie oświetlenie jest dobre dla dzieci?

#2016-07-14 23:33:56 

Beata

Użytkownik

Witam, chodzi mi głównie o kwestie bezpieczeństwa. Wiem, ze prawidłowe oświetlenie ma bardzo duży wpływ na rozwój wzroku u małych dzieci. Jest to ważne, kiedy dzieci siedzą nad książkami i się uczą. Czy mógłby mi ktoś rozjaśnić jakimi zasadami należy się kierować dobierając oświetlenie w pokoju dziecięcym?
#2016-07-15 02:32:58 

Vicki

Użytkownik

Pamiętaj, że jeśli dziecko może dotknąć żarówkę, lepiej jest zastosować led lub świetlówkę kompaktową. Inne bardzo się nagrzewają podczas pracy i gdy dziecko ma do nich dostęp istnieje ryzyko oparzenia. Ledy i świetlówki mają dużo niższą temperaturę pracy.
#2016-07-15 05:24:12 

łatwopalna

Użytkownik

Tutaj znajdziesz szeroką gamę lamp do pokoju dziecięcego mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-pokoju-dzieciecego/79. Wszystkie z nich są dostosowane do potrzeb dziecka, a różnorodny design pozwoli rodzicowi dobrać coś co będzie się komponować z resztą wystroju.
#2016-07-15 06:52:12 

GoddoG

Użytkownik

Dobra, a macie jakieś propozycje na oświetlenie jadalni?
#2016-07-15 08:56:45 

M.ambroziak

Użytkownik

Jasne. Zajrzyj tutaj mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-jadalni/75. Od wyboru do koloru :P czego tylko dusz zapragnie. A tak serio to rzeczywiście jest tam dosyć spory wybór. Lampy wiszące, plafony, kinkiety i wiele innych propozycji. Szeroki wybór jest ważny, bo każda przestrzeń potrzebuje czegoś innego.
#2016-07-15 10:17:13 

bartoszmoon

Użytkownik

Widzę, że nie tylko ja kupuję lampy w sklepie Mariner. Jak robiłem pokój dziecięcy też tam kupowałem. Już się tak przyzwyczaiłem, że nie lubię innych sklepów. Nie wyobrażam sobie robić zakupy gdzieś indziej. A jak sądzicie lampy solarne do ogrodu się nadają?
#2016-07-15 11:59:17 

Vicki

Użytkownik

Myślę, że ogrodowa lampa solarna to bardzo dobry wybór. Takie rozwiązanie jest bardzo ekologiczne. Oszczędzasz sporo energii, no i jednocześnie ponosisz mniejsze wydatki. Wbrew pozorom lampy solarne to nie tylko małe słupki wzdłuż drogi , ale także złożone reflektory, świecące nawet dziewięć godzin.
#2016-07-15 12:38:09 

bartoszmoon

Użytkownik

A to nawet nie wiedziałem. Dzięki, bez wahania kupię takie lampy solarne. Te duże reflektory są super. Widzę, że są całkiem niedrogie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015